Zespół Placówek Oświatowych

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego

i Przedszkole w Kurozwękach

ul. Szydłowska 9, 28-200 Staszów, woj. Świetokrzyskie

tel.fax (015) 866 73 90

zpokurozweki@staszow.pl

Sport

Tagi: sport

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2023/2024

Mistrzostwa powiatu w L-A . Staszów

3 miejsce sztafeta chłopców w sztafecie 4x100 m.

Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym drużynowym. Kunów

5 miejsce drużyna dziewcząt

Mistrzostwa powiatu w L-A w Ruszczy

1 miejsce A. Wołczyński w biegu na 60 m
1 miejsce A. Wołczyński w biegu na 300 m
2 miejsce A. Ptak w biegu na 1000 m
3 miejsce K. Ptak w biegu na 1000 m
4 miejsce E. Kamińska w biegu na 60 m
5 miejsce E. Kaczorowska w biegu na 600
6 miejsce W. Libuda w biegu na 600 m
8 miejsce M. Fit w biegu na 600 m.

Bieg do Serca Kołłątaja - Wiśniowa

2 miejsce A. Wołczyńsk
3 miejsce E. Kaczorowska
7 miejsce A. Ptak
8 miejsce K. Ptak
8 miejsce P. Wołczyński

21 miejsce I. Dybus

Półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym - Staszow

1 miejsce drużyna dziewcząt rocznik 2011
5 miejsce drużyna chłopców rocznik 2011
5 miejsce drużyna chłopców rocznik 2009

Mistrzostwa województwa w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych - Rytwiany

10 miejsce drużyna dziewcząt
11 miejsce drużyna chłopców
10 miejsce A. Wołczyński
17 miejsce M. Fit

Staszowska Gala Sportu

Antoni Wołczyński - Sportowiec Roku 2023

Gratulujemy !

Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej

1 miejsce drużyna chłopców

2 miejsce drużyna dziewcząt

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

Kategoria 2011 i młodsi

2 miejsce drużyna dziewcząt

5 miejsce drużyna chłopców

Kategoria 2010-2009

2 miejsce drużyna chłopców

4 miejsce drużyna dziewcząt

Bieg Golejowskim Szlakiem - 07.10.2023 r.

Piotr Wołczyński - 1 miejsce w kategorii klas I-III

Emilia Kaczorowska - 1 miejsce w kategorii klas I-III

Antoni Wołczyński - 1 miejsce w kategorii klas IV-VI

Emila Kamińska - 7 miejsce w kategorii klas IV-VI

Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych - Rytwiany 05.10.2023 r.

Sztafeta chłopcow - 5 miejsce

Sztafeta dziewcząt - 10 miejsce


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2022/2023

Mistrzostwa województwa w L-A w Kielcach , rocznik 2010 i młodsi

2 miejsce A. Wołczyński w biegu na 60 m

6 miejsce A. Ptak w biegu na 1000 m

8 miejsce K. Ptak w biegu na 1000 m

9 miejsce M. Fit w biegu na 600 m.

Mistrzostwa województwa w L-A w Staszowie, rocznik 2008-2009

6 miejsce A. Bugaj w biegu na 600 m

6 miejsce R. Lenartowicz w skoku w dal

8 miejsce A. Bugaj w skoku w dal

9 miejsce sztafeta chłopców 4x100 m ( P. Kubrak, F. Mazur, W. Celejowski, R. Lenartowicz.)

Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych Rytwiany

13 miejsce K. Wasilewski

19 miejsce E. Kamińska

Półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym Staszów

5 miejsce drużyna chłopców rocznik 2008-2009 ( R. Lenartowicz, E. Kamińska w biegu na Ł. Łukawski ).

5 miejsce drużyna dziewcząt rocznik 2010 i młodsi ( M. Kruzel , S. Podsiedlik)

5 miejsce drużyna chłopców rocznik 2010 i młodsi ( A. Kwiecień, A. Ptak, K, Ptak)

Mistrzostwa powiatu w L-A Oleśnica

1 miejsce A. Wołczyński w biegu na 60 m.

4 miejsce E. Kamińska w biegu na 60 m.

5 miejsce M. Fit w biegu na 600 m.

5 miejsce K. Wasilewski w biegu na 600 m

5 miejsce E. Kamińska w biegu na 600 m.

6 miejsce O. Podsiedlik w biegu na 300 m

7 miejsce K. Dziewięcka w biegu na 600 m

Biegi do Serca Kołłątaja Wiśniowa

2 miejsce E. Kamińska

3 miejsce A. Bugaj

4 miejsce E. Kaczorowska

7 miejsce K. Wasilewski

Mityng L-A Oleśnica

1 miejsce A. Wołczyński w biegu na 60 m.

1 miejsce A. Wołczyński w biegu na 600 m.

2 miejsce K. Wasilewski w biegu na 600 m

2 miejsce sztafeta 6x200 m (I. Straszak, E. Kaczorowska. M. Celejowska. G. Jacak. K. Wasilewski. A. Wołczyński).

Memoriał im. D. Batóg w biegach przełajowych.

3 miejsce M. Fit

5 miejsce R. Lenartowicz.


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2021/2022

Mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym

1 miejsce drużyna dziewcząt ( A. Guła , A. Wójcicka)

2 miejsce drużyna chłopców ( R. Lenartowicz, Ł.Łukawski)

Bieg Papieski

1 miejsce A. Bugaj

Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości

2 miejsce A. Kwiecień

Zimowy turniej tenisa stołowego

3 miejsce A. Guła

3 miejsce R. Lenartowicz

Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym

5 miejsce drużyna chłopców rocznik 2009 i młodsi

7 miejsce drużyna dziewcząt rocznik 2007-2008

Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych

5 miejsce A. Ptak

7 miejsce M. Fit

7 miejsce K. Ptak

Mistrzostwa powiatu w L- A

1 miejsce W. Kozieł w biegu na 600 m

3 miejsce A .Ptak w biegu na 600 m

3 miejsce sztafeta dziewcząt 4x 100 m

4 miejsce A. Guła w pchnięciu kulą

4 miejsce J. Kluszczyńska w biegu na 100 m

4 miejsce P. Palimąka w biegu na 300 m

5 miejsce S. Skuza w pchnięciu kulą

5 miejsce A. Jacak w biegu na 300 m

6 miejsce T. Kwiatek w biegu na 100 m

6 miejsce K. Ptak w biegu na 600 m

Biegi ku Sercu Kołłątaja

1 miejsce W. Kozieł

2 miejsce A. Bugaj

Mityng Lekkoatletyczny w Oleśnicy

4 miejsce T. Lis w biegu na 600 m

5 miejsce Z. Grabka w biegu na 600 m


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020

Osiągnięcia sportowe uczniów PSP w Kurozwękach w I semestrze roku szkolnego 2020/21

Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach rozstawnych. Kielce 12.10.2020r.

1 miejsce sztafeta dziewcząt w sztafecie szwedzkiej

1 miejsce sztafeta chłopców w sztafecie szwedzkiej

1 miejsce sztafeta dziewcząt w sztafecie 4x100 m

1 miejsce sztafeta chłopców w sztafecie 4x100 m

Mistrzostwa województwa w L-A dla roczników 2007-2008. Sandomierz 19.09.2020 r.

3 miejsce Amelia Guła w rzucie piłeczką palantową

3 miejsce Piotr Palimąka w biegu na 300 m

4 miejsce Miłosz Turek w biegu na 1000 m

4 miejsce Piotr Palimąka w skoku w dal

6 miejsce Julia Kluszczyńska w biegu na 300 m

7 miejsce Anna Bugaj w biegu na 300 m

8 miejsce Weronika Kozieł w biegu na 600 m

8 miejsce Sebastian Skuza w biegu na 1000 m

10 miejsce Julia Kluszczyńska w biegu na 60 m

20 miejsce Alicja Jacak w biegu na 300 m

XXII Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS o mem. Z. Stawiarza. Strawczyn 8.10.2020 r.

2 miejsce Mateusz Bugaj w biegu na 1500 m

8 miejsce Anna Bugaj w biegu na 800 m

11 miejsce Miłosz Turek w biegu na 1000 m

Osiągnięcia sportowe uczniów PSP w Kurozwękach w I semestrze roku szkolnego 2019/20

Mistrzostwa województwa młodzików U 16 w Kielcach

3 miejsce W. Wysocki w biegu na 100 m

5 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

5 miejsce M. Bugaj w biegu na 1000 m

7 miejsce G. Grabka w biegu na 100 m

5 miejsce W. Wysocki w biegu na 300 m

12 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

XXI Masowe Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS o mem. Z. Stawiarza w Strawczynie

3 miejsce P. Turek

11 miejsce A. Bugaj

Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej w Staszowie

3 miejsce drużyna dziewcząt

Półfinały wojewódzkie w mini piłce nożnej w Staszowie

3 miejsce drużyna dziewcząt

Biegi Niepodległości w Staszowie

1 miejsce P. Turek

1 miejsce P. Palimąka

1 miejsce drużyna chłopców i dziewcząt rocznik 2005-2006

2 miejsce drużyna chłopców i dziewcząt rocznik 2007 i młodsi

3 miejsce W. Kozieł

3 miejsce M. Bugaj

4 miejsce W. Wysocki

5 miejsce J. Gruszczyńska

7 miejsce O. Dziewięcka

Biegi Barbórkowe w Staszowie

1 miejsce W. Kozieł

1 miejsce P. Palimąka

2 miejsce drużyna chłopców i dziewcząt rocznik 2007 i młodsi

3 miejsce P. Turek

3 miejsce Drużyna chłopców i dziewcząt rocznik 2005-2006

4 miejsce W. Wysocki

5 miejsce M. Bugaj

8 miejsce G. Grabka

Biegi Sylwestrowe w Szydłowie

6 miejsce P. Palimąka

10 miejsce W. Kozieł

12 miejsce P.Turek

Turniej Tenisa Stołowego z okazji rocznicy niepodległości w Staszowie

4 miejsce A. Dołomisiewicz

4 miejsce R. Lenartowicz

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2018/2019

Osiągnięcia sportowe uczniów PSP w Kurozwękach w II semestrze roku szkolnego 2018/19

Mistrzostwa województwa w L-A w Kielcach i Sandomierzu

5 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

5 miejsce M. Bugaj w biegu na 300 m

6 miejsce M. Turek w biegu na 600 m

8 miejsce K. Myśliwiec w biegu na 300 m

9 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

Mistrzostwa województwa w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych w Rytwianach

6 miejsce drużyna chłopców

10 miejsce M. Bugaj

Mistrzostwa powiatu w L-A w Staszowie i Ruszczy

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 2000 m

1 miejsce M. Turek w biegu na 600 m

2 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

2 miejsce M. Jacak w biegu na 1000 m

3 miejsce W. Kozieł w biegu na 600 m

3 miejsce S. Bień w pchnięciu kulą

5 miejsce P. Turek w biegu na 1000 m

5 miejsce G. Grabka w biegu na 100 m

6 miejsce W Guła w pchnięciu kulą

Półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym - Staszów

4 miejsce drużyna dziewcząt

5 miejsce drużyna chłopców

Mistrzostwa powiatu tenisie stołowym - Staszów

1 miejsce drużyna dziewcząt

5 miejsce drużyna chłopców

5 miejsce drużyna dziewcząt

Mistrzostwa powiatu w czwórboju L-A Staszów

4 miejsce drużyna chłopców

7 miejsce drużyna dziewcząt

Biegi Do Serca Kołłątaja - Wiśniowa

1 miejsce M. Jacak

2 miejsce G. Grabka

2 miejsce K. Myśliwiec

3 miejsce M. Bugaj

Turniej Tenisa stołowego o puchar dyrektora OSiR w Staszowie

1 miejsce A. Dołomisiewicz

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Burmistrz Miasta i Gm. Staszów

1 miejsce A. Dołomisiewicz

3 miejsce O. Dziewięcka

3 miejsce drużyna chłopców i dziewcząt


Osiągnięcia sportowe uczniów PSP Kurozwęki w I semestrze roku szkolnego 2018/2019

  • Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego U 16 2 w L-A w Staszowie

2 miejsce M. Fudalewski w biegu na 2000 m

5 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

7 miejsce M. Jacak w biegu na 1000 m

9 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

  • Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe LZS o memoriał Z. Stawiarza w Strawczynie

3 miejsce M. Fudalewski

3 miejsce M. Bugaj

  • Wojewódzkie zawody Czwartki L- A w Kielcach

1 miejsce E. Fit w biegu na 300 m

1 miejsce P. Palimąka w biegu na 300 m

1 miejsce F. Kruzel w biegu na 1000 m

2 miejsce A. Jacak w biegu na 600 m

2 miejsce P. Palimąka w skoku w dal

3 miejsce M. Bugaj w biegu na 1000 m

3 miejsce A. Guła w biegu na 60 m

4 miejsce P. Kuca w biegu na 1000 m

4 miejsce A. Guła w rzucie p. palantową

  • 39 Międzynarodowe Biegi Sylwestrowe w Szydłowie

5 miejsce M. Bugaj

8 miejsce E. Bugaj

9 miejsce A. Bugaj

  • Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w Rytwianach

4 miejsce sztafeta chłopców

4 miejsce sztafeta dziewcząt

  • Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej w Staszowie

4 miejsce drużyna dziewcząt

  • Mityng L-A z okazji 100 rocznicy niepodległości w Staszowie

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 800 m

1 miejsce S. Oliverio w biegu na 100 m

2 miejsce M. Jacak w biegu na 800 m

2 miejsc e K. Myśliwiec w biegu na 100 m

3 miejsce G, Grabka w biegu na 100 m

3 miejsce P. Turek w biegu na 800

3 miejsce S. Oliverio w skoku w dal

  • Barbórkowe Biegi Parafialne w Staszowie

1 miejsce G. Grabka

2 miejsce drużyna chłopców i dziewcząt klas IV- VI

3 miejsce M. Bugaj

3 miejsce drużyna chłopców i dziewcząt klas VII- VIII

  • Biegi niepodległości w Staszowie

4 miejsce P. Palimąka

4 miejsce drużyna uczniów klas VII-- VIII

5 miejsce drużyna uczniów klas IC--VI


Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017/2018

Osiągnięcia sportowe uczniów PSP Kurozwęki w II semestrze roku szkolnego 2017/2018

  • Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego w L-A w Sandomierzu

2 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

3 miejsce P. Turek w biegu na 1000 m

4 miejsce A. Guła w rzucie p.palantową

5 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

5 miejsce W. Kozieł w biegu na 600 m

6 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

6 miejsce W. Wysocki w biegu na 60 m

  • Mistrzostwa województwa młodzików w biegach przełajowych w Połańcu

3 miejsce M. Fudalewski

  • Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach rozstawnych w Strawczynie

3 miejsce chłopców w sztafecie szwedzkiej (100, 200, 300, 400 m)

5 miejsce dziewcząt w sztafecie dziewcząt

10 miejsce w sztafecie chłopców z rocznika 2002-2002

  • Mistrzostwa województwa w drużynowych biegach przełajowych

5 miejsce drużyna chłopców

13 miejsce drużyna dziewcząt

  • Mistrzostwa województwa w indywidualnych biegach przełajowych

6 miejsce W. Kozieł

  • Czwartki L- A w Kielcach ( klasyfikacja drużynowa)

1 miejsce W. Wysocki -bieg na 60 m

1 miejsce W. Wysocki – skok w dal

1 miejsce G. Grabka – bieg na 300 m

1 miejsce A. Guła – rzut p. palantową

1 miejsce P. Turek – bieg na 1000 m

2 miejsce M. Jacak 0bieg na 600 m

2 miejsce A. Błaszczuk- bieg na 300 m

2 miejsce A. Błaszczyk – skok w dal

2 miejsce P. Kuca -bieg na 1000 m

2 miejsce P. Kuca- rzut p. palantową

2 miejsce M. Turek – bieg na 1000 m

2 miejsce P. Palimąka -bieg na 300 m

3 miejsce W. Kozieł- bieg na na 600 m

3 miejsce M. Bugaj – bieg na 100 m

3 miejsce F. Kruzel – bieg na 1000 m

  • Masowe biegi z okazji 20 – lecia województwa świętokrzyskiego w Kielcach

6 miejsce M. Jacak

7 miejsce P. Palimąka

  • Mistrzostwa powiatu w L-A w Połańcu

1 miejsce W. Wysocki -bieg na 60 m

1 miejsce W. Wysocki -skok w dal

1 miejsce G. Grabka – bieg na 300 m

1 miejsce M. Jacak – bieg na 600 m

1 miejsce – W. Kozieł – bieg na 600 m

2 miejsce G. Grabka- rzut p. palantową

2 miejsce P. Palimąka – bieg na 300 m

3 miejsce A. Guła- bieg na 60 m

3 miejsce A. Guła – rzut p. palantową

4 miejsce P. Kuca – bieg na 1000 m

5 miejsce M. Turek – bieg na 100 m

6 miejsce – M. Bugaj – bieg na 1000 m

  • Mistrzostwa powiatu w L-A w Staszowie (rocznik 2004-2002)

3 miejsce M. Fudalewski – bieg na 2000 m

9 miejsce S. Bień- pchnięcie kulą

  • Mityng L-A w Staszowie

1 miejsce W. Wysocki w biegu na 60 m

1 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

1 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

2 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

2 miejsce P. Kuca w biegu na 1000 m

3 miejsce P. Turek w biegu na 1000 m

3 miejsce J. Gruszczyńska w biegu na 600 m

  • Bieg do Serca Kołłątaja

2 miejsce G. Grabka

2 miejsce K. Myśliwiec

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!


Staszowska Gala Sportu 2017

W kategorii Sport szkolny – Sportowiec roku 2017 nagrody otrzymali: Michał Fudalewski i Wojciech Wysocki


Szkoła nasza zajęła III miejsce w IX Parafialnych Biegach licznych "Barbórka - 2017"


Halowe Zawody Wojewódzkie LDK w Kielcach

Wojciech Wysocki - I miejsce w biegu na 60m

Michał Fudalewski - I miejsce w biegu na 1000m

Gabriela Grabka - II miejsce na 300m

Mateusz Bugaj - III miejsce na 1000m

Patryk Turek - III miejsce na 1000m

Patryk Kuca - IV miejsce na 1000m

Magdalena Jacak - VII na 600m


VI Bieg Niepodległości zorganizowany z okazji 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości

I miejsce w kategorii drużynowej szkół podstawowych

III w kategorii drużynowej szkół gimnazjalnych

II miejsce - Magdalena Jacak

III miejsce - Julia Gruszczyńska

IV miejsce - Michał Fudalewski

V miejsce - Mateusz Bugaj

VII miejsce - Gabriela Grabka

IX miejsce - Emil Fit

X miejsce - Kacper Myśliwiec


20. Wojewódzkie Biegi Przełajowe. Memoriał Zdzisława Stawiarza
Tokarnia. 14.09.2017

2 miejsce - Michał Fudalewski

3 miejsce - Patryk Kuca

6 miejsce - Mateusz Bugaj

Biegi Zdrojowe w Busku Zdroju

2 miejsce - Michał Fudalewski

3 miejsce - Weronika Kozieł

3 miejsce - Piotr Palimąka

Michał Fudalewski

Mistrz Województwa Świętokrzyskiego w biegu na 1000m w kategorii U 14

Osiągnięcia sportowe uczniów PSP Kurozwęki w II półroczu roku szkolnego 2016/2017

  • Ogólnopolskie zawody LDK Orlen Warsaw Game w Warszawie

12 miejsce S. Oliverio w skoku w dal

14 miejsce M. Fudalewski w sztafecie 8x500

  • Finały ogólnopolskie Czwartków L-A w Łodzi

miejsce M. Fudalewski

miejsce W. Wysocki

  • Mistrzostwa województwa W L-A w Sandomierzu

2 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000 m

2 miejsce A. Błaszczyk w skoku w dal

3 miejsce K. Myśliwiec w biegu na 300 m

3 miejsce A. Błaszczyk s biegu na 60 m

4 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

4 miejsce S. Oliverio w skoku w dal

  • Mistrzostwa województwa w sztafecie szwedzkiej

3 miejsce sztafeta chłopców

6 miejsce sztafeta dziewcząt

  • Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego LDK w biegach przełajowych w Końskich

1 miejsce M. Fudalewski

1 miejsce M. Bugaj

3 miejsce M. Jacak

4 miejsce P. Kuca

5 miejsce S. Oliverio

  • Zawody wojewódzkie Nestle Cup w czwórboju w Kielcach

3 miejsce A. Błaszczyk

5 miejsce W. Wysocki

8 miejsce S. Oliverio

9 miejsce G. Grabka

  • Halowe mistrzostwa województwa świętokrzyskiego LDK w Kielcach

1 miejsce S. Oliverio w skoku w dal

2 miejsce M. Jacak w skoku w dal

3 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

3 miejsce M. Fudalewski w skoku w dal

3 miejsce Dryżyna chłopców i dziewcząt w sztafecie 6x100

3 miejsce M. Bugaj w rzucie piłką lekarską

3 miejsce P. Kuca w rzucie piłką lekarską

  • Czwartki L-A w Kielcach klasyfikacja generalna

1 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

1 miejsce W .Wysocki w biegu na 60 m

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000 m.

1 miejsce S. Oliverio w skoku w dal

1 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

1 miejsce P.Kuca w biegu na 1000 m

2 miejsce K. Myśliwiec w biegu na 300 m

2 miejsce M. Bugaj w biegu na 1000 m

2 miejsce S. Oliverio w biegu na 1000 m

2 miejsce K. Myśliwiec w skoku w dal

3 miejsce G. Grabka w rzucie piłeczką palantową

3 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

  • Halowe mistrzostwa Młodzików w L-A w Kielcach

6 miejsce M. Fudalewski w biegu na 600

  • Otwarte mistrzostwa Krakowa w L-A

2 miejsce A. Błaszczyk w biegu na 300 m

4 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000 m

10 miejsce K. Myśliwiec w biegu na 300 m

12 miejsce S. Oliverio w biegu na 300 m

  • Mistrzostwa powiatu w L-A

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000 m

1 miejsce K. Myśliwiec w biegu na 300 m

2 miejsce M .Bugaj w biegu na 300 m

3 miejsce S. Oliverio w biegu ba 300 m

3 miejsce K. Myśliwiec w skoku w dal

4 miejsce S. Oliverio w skoku w dal

5 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

5 miejsce G. Grabka w biegu na 300 m

6 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

  • Biegi Ku Sercu Kołłątaja

1 miejsce P. Palimąka

2 miejsce W. Kozieł

2 miejsce M. Fudalewski

3 miejsce S. Oliverio

  • VII Młodzieżowye Zawody Lekkoatletyczne w Staszowie

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000 m

1 miejsce K. Myśliwiec w biegu na 300 m

1 miejsce A. Błaszczyk w biegu na 300 m

2 miejsce A. Guła w rzucie piłeczką palantową

2 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

2 miejsce A. Błasczyk w biegu na 60 m

3 miejsce R. Paprocki w biegu na 300 m

3 miejsce P. Kuca w biegu na 1000 m

3 miejsce M. Bugaj w skoku w dal

3 miejsce M. Bugaj w biegu na 300 m

4 miejsce A. Kozieł w biegu na 300 m

4 miejsce O. Niedzwiecka w biegu na 300 m

4 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

5 miejsce P. Palimąka w biegu na 60 m


VII Mityng Lekkoatletyczny

Zobacz więcej>>>


III miejsce w Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów w kat. Szkół Podstawowych


SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Panu mgr Zbigniewowi Gajkowi za zdobycie tytułu Trener Roku 2016 MiG Staszów w kategorii Sport Szkolny

Michałowi Fudalewskiemu za zdobycie tytułu Sportowiec Roku 2016 MiG Staszów kategorii Sport Szkolny

Czytaj na EchoDnia/Staszów>>>


Wyniki sportowe w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniów PSP w Kurozwękach.

  • Wojewódzkie Masowe Biegi Przełajowe o memoriał Stawiarza w Tokarnii.

1 miejsce M.Fudalewski

3 miejsce P. Kuca

  • Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych

9 miejsce sztafeta chłopców

  • 37 Międzynarodowe Biegi Sylwestrowe w Szydłowie

1 miejsce M. Bugaj

3 miejsce M. Fudalewski

5 miejsce A. Bugaj

7 miejsce P. Kuca

10 miejsce drużynowo ( chłopcy i dziewczęta)

12 miejsce A. Kozieł

  • Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych

2 miejsce sztafeta chłopców

6 miejsce sztafeta dziewcząt

  • Czwartki L-A w Kielcach

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000 m

1 miejsce W. Wysocki w biegu na 60 m

1 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

1 miejsce P. Kuca w biegu na 1000 m

2 miejsce A. Kozieł w biegu na 600 m

2 miejsce W. Kozieł w biegu na 600 m

3 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

  • Mityng L-A w Staszowie

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000 m

2 miejsce M. Jacak w biegu na 600 m

2 miejsce E. Fit w biegu na 60 m

3 miejsce S. Oliverio w biegu na 300 m

  • Biegi Niepodległości w Staszowie

1 miejsce drużynowo ( chłopcy i dziewczęta)

1 miejsce M. Fudalewski

3 miejsce S. Oliverio

4 miejsce A. Kozieł

5 miejsce K. Myśliwiec

  • Biegi Barbórkowe w Staszowie

2 miejsce drużynowo ( chłopcy i dziewczęta)

2 miejsce M. Fudalewski

4 miejsce A. Kozieł

4 miejsce S. Oliverio

5 miejsce K. Myśliwiec

  • Świąteczne Spotkania z L-A w Kielcach

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 600 m w kategorii szkół podstawowych a trzecie miejsce w kategorii generalnej

  • Turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Miasta i Gm. Staszów

3 miejsce drużyna chłopców

  • Turniej tenisa stołowego z okazji Święta Niepodległości

5 miejsce A. Poniewierski


Zobacz więcej>>>


III miejsce w turnieju w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Mista i Gminy Staszów

Salvatore Oliverio - Najlepszy Bramkarz - Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Staszów


Uczniowie naszej szkoły w składzie: Michał Fudalewski, Patryk Kuca, Wojciech Wysocki i Gabriela Grabka wzięli udział w Ogólnopolskim Sprawdzianie Lekkoatletycznym w Spale. Zajęli 9 miejsce na 15 drużyn w województwie świętokrzyskim.

Gratulacje dla drużyny i opiekuna Pana Zbigniewa Gajka


I miejsce uczniów Szkoły Podstawowej w Kurozwękach w biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości

Dwudziestoosobowa drużyna uczniów z naszej szkoły wzięła udział w biegach przełajowych z okazji Święta Niepodległości. W kategorii szkół podstawowych zdobyliśmy I miejsce. Indywidualnie w kategorii dziewcząt 4 miejsce zdobyła Ola Kozieł, 6 miejsce Magdalena Jacak. W kategorii chłopców 1 miejsce Michał Fudalewski, 3 miejsce Salvatore Oliverio, 5 miejsce Kacper Myśliwiec. Gratulujemy zwycięstwa uczestnikom biegów. Życzymy dalszych sukcesów.


W sobotę 24.09.2016r na nowo zmodernizowanym, miejskim stadionie odbyły się zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych i gimnazjum z gminy Staszów. W sportowej rywalizacji udział wzięli również uczestnicy programu Lekkoatletyka dla każdego. Zobacz więcej>>>


II miejsce chłopców w Mistrzostwach powiatu w „Sztafetowych biegach przełajowych”, które odbyły się 4.10.2016 w Rytwianach


XIX Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS o mem. Zdzisława Stawiarza

1 miejsce M. Fudalewski na dystansie 1000m

3 miejsce P. Kuca na dystansie 1000m


Czwartki L-A w Kielcach

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000m

1 miejsce P. Kuca w biegu na 1000m

1 miejsce W. Wysocki w biegu na 60m

1 miejsce W. Wysocki w skoku w dal

2 miejsce M. Jacak w biegu na 600m

2 miejsce A. Kozieł w biegu na 600m

3 miejsce W. Kozieł w biegu na 600m


Mityng L-A w Staszowie

1 miejsce M. Fudalewski w biegu na 1000m

2 miejsce M. Jacak w biegu na 600m

2 miejsce E. Fit w biegu na 60m

3 miejsce S. Oliverio w biegu na 300m

29-05-2024, Ewa Cichoń
Strona którą odwiedzasz korzysta z plików cookies. Ustawienia dotyczące tych plików można zmienić w opcjach przeglądarki używanej do przeglądania Internetu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o plikach cookies przeczytaj Politykę cookies.