Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Biwak karnawałowy w Koniemłotach

Nasza 17 Kurozwęcka Drużyna Harcerska wzięła udział w biwaku w Koniemłotach. Podczas pobytu uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, zwiedzaliśmy siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej, bawiliśmy się karnawałowo, zwiedzaliśmy Hutę Szkła Gospodarczego Tadeusza Wrześniaka w Grzybowie. Jednak najważniejsze było uroczyste złożenie Przyrzeczenia Harcerskiego przez nasze druhny i druhów. W bardzo podniosłej atmosferze, przy zapalonym ognisku, przy śpiewie pieśni harcerskich przyrzeczenie złożyli: Lena Tutak, Marysia Jagodzińska, Marcin Gałązka, Jakub Polut i Antek Wołczyński. Ten dzień zapadnie w ich pamięci na zawsze. Biwak wspominać będziemy z wielkim sentymentem.

Dziękujemy wszystkim obecnym na biwaku za miłą przyjazną serdeczną atmosferę. Dziękujemy druhnie Marzenie Sobiegraj za gościnność.

Pozdrawiamy wszystkich. Czuwaj!!!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności