Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Konkurs Fotograficzny „Chwyć naturę”

Uczeń klasy VII naszej szkoły Jan Chmielewski zajął III miejsce w Konkursie Fotograficznym „Chwyć naturę” organizowanym przez Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzędowie.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas natury, rozwijanie umiejętności i prezentacja twórczości w dziedzinie fotograficznej oraz rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej. Konkurs polegał na wykonaniu pracy fotograficznej przedstawiającej naturę na terenie regionu zamieszkiwanego przez uczestnika konkursu. Jan wykonał zdjęcie pt. „Chwyć naturę ”. Uczniowie naszej szkoły wykonali w sumie 20 fotografii ukazujących piękno przyrody naszego regionu.
 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy! Serdecznie gratulujemy Janowi Chmielewskiemu z klasy 7 oraz opiekunce konkursu Pani Weronice Orzechowskiej

Galeria zdjęć

421054209_399272712618945_7501438407636900204_n 421415801_399272662618950_5896017080702913250_n 421799235_399272635952286_1415295888143935983_n 400485131_357729283439955_6869012942426250624_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności