Nasza szkoła przystąpiła do konkursu "Odblaskowa szkoła", organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach. Jako zadanie pierwsze ogłaszamy konkurs plastyczny dla naszych uczniów. Zapraszamy do udziału! Regulaminu konkursu >>>