Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

"Odważ się być zdrowym" - konkurs plastyczny

W Szkole Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Smerdynie odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom wyróżnionym w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Odważ się być zdrowym".

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły Sandra Podsiedlik, Hubert Grosicki i Barbara Szymańskia. 

Opiekunem konkursu była pani Weronika Orzechowska

Serdecznie gratulujemy. Brawo !!!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności