Pamiętamy o tych, którzy odeszli
Zbliżające się Święto Zmarłych to czas, kiedy wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli. Jak co roku, przedszkolaki odwiedziły cmentarz, aby w ciszy uczcić pamięć żołnierzy, którzy walczyli za naszą Ojczyznę. W skupieniu zapalili znicze i krótką modlitwą oddali hołd tym, którzy poświęcili swoje życie za naszą wolność.
