Przywitanie jesieni
23 września 2024 roku przedszkolaki z grupy Wesołe Misie uroczyście powitały nową porę roku- jesień. Tego dnia w przedszkolu królowały kolory: brązowy, pomarańczowy, żółty i czerwony. Dzieci brały udział w zajęciach i zabawach o tematyce jesiennej poprzez które przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się porze roku. Przedszkolaki rozpoczęły zajęcia od omówienia zmian zachodzących jesienią w przyrodzie, poznały dary jesieni, przeliczały zbiory oraz śpiewały jesienne piosenki, a na zakończenie wykonały Panią Jesień z przyniesionych darów jesiennych.

