Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Przywitanie jesieni

23 września 2024 roku przedszkolaki z grupy Wesołe Misie uroczyście powitały nową porę roku- jesień. Tego dnia w przedszkolu królowały kolory: brązowy, pomarańczowy, żółty i czerwony. Dzieci brały udział w zajęciach i zabawach o tematyce jesiennej poprzez które przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się porze roku. Przedszkolaki rozpoczęły zajęcia od omówienia zmian zachodzących jesienią w przyrodzie, poznały dary jesieni,  przeliczały zbiory oraz śpiewały jesienne piosenki, a na zakończenie wykonały Panią Jesień z przyniesionych darów jesiennych.

galeria_przycisk1-0-195x100-0-131x67 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności