Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Robimy smaczny i zdrowy sok marchwiowo-jabłkowy

„Witaminki, witaminki, dla chłopczyka i dziewczynki…”

Grupa "Słoneczka" 05.10.2023r. przygotowała sok marchwiowo - jabłkowy. Celem tego działania było kształtowanie zdrowotnych nawyków żywieniowych oraz zwrócenie uwagi na walory odżywcze i smakowe warzyw i owoców. Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola marchewki i jabłka, które przy pomocy sokowirówki zamieniły w sok. Pani Dyrektor skosztowała pysznego soku i zachęcała wszystkich do picia świeżego i naturalnego wyrobu, który przedszkolaki wypiły z apetytem.

Aneta Pitek

Galeria zdjęć

IMG20231005101006 IMG20231005101135 IMG20231005101138 IMG20231005101443 IMG20231005103301 IMG20231005103305 IMG20231005103311 IMG20231005103333 IMG20231005103339 IMG20231005103349 IMG20231005103357 IMG20231005103445
powrót do kategorii
Poprzedni

Pozostałe
aktualności