Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Wyjazd do Zakopanego po Betlejemskie Światło Pokoju

Harcerze z Kurozwęk (14 harcerzy pod opieka druhny Marzanny Tomporowskiej i druhny Ewy Szymańskiej) w dniach 9,10 grudnia 2023 r. przebywali w Zakopanem, gdzie brali udział w Zlocie Betlejemskim harcerzy z całej Polski.

W sobotę odbyła się Gra Miejska po Zakopanem oraz wymiana pamiątkowych kartek Świątecznych z wszystkimi napotkanymi zastępami. W niedzielę udaliśmy się na Głodówkę i uczestniczyliśmy we Mszy Świętej podczas której otrzymaliśmy Betlejemskie Światło z rąk Naczelniczki ZHP hm. Martyny Kowackiej. W wyjeździe uczestniczyły również zastępy z Ruszczy i Szydłowa. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas za miłą atmosferę. Przywieźliśmy Światło do Kurozwęk, aby przekazać je wszystkim przed Świętami Bożego Narodzenia.

Niech Światło z Betlejem zagości w naszych domach przyniesie radość i pokój.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności