Występ wielkanocny w DPS w Kurozwękach
Po Wielkanocy uczniowie naszej szkoły odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Kurozwękach, gdzie wystąpili ze swoim świątecznym programem. Młodzi artyści z dużym zaangażowaniem zaprezentowali program artystyczny, wprowadzając mieszkańców w radosny i ciepły nastrój.
Nie zabrakło uśmiechu, miłych chwil i wzruszeń. Spotkanie było wyjątkową okazją do dzielenia się radością, budowania więzi międzypokoleniowych oraz uwrażliwiania na potrzeby innych. Występ został bardzo serdecznie przyjęty i nagrodzony brawami.
Dziękujemy za miłe przyjęcie i wspólnie spędzony czas!
