Akademia wielkanocna pt. „Wielkanocne Wiadomości na Żywo”
W środę 1 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbyła się akademia wielkanocna pt. „Wielkanocne Wiadomości na Żywo”. Uczniowie klas 2, 3, 4 i 8 wcielili się w role reporterów, którzy w ciekawy i wesoły sposób opowiadali o historii Wielkanocy, jej znaczeniu oraz polskich tradycjach.
Na scenie pojawiły się wiersze o wiośnie, święconce, pisankach i śmigusie-dyngusie. Całość uzupełniały radosne piosenki, które wprowadziły wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Akademia spotkała się z ogromnym entuzjazmem całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Brawa dla naszych młodych artystów i nauczycieli za zaangażowanie i piękne przygotowanie występu!
