Pokaz doświadczeń fizyczno-chemicznych
W środę 8 kwietnia przedszkolaki oraz uczniowie mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w fascynujących pokazach doświadczeń fizyczno-chemicznych „Zaelektryzowani”.
W trakcie spotkania odkrywali tajemnice nauki poprzez widowiskowe eksperymenty, które nie tylko bawiły, ale i uczyły. Kolorowe reakcje, zaskakujące zjawiska i odrobina „magii” sprawiły, że uczestnicy z ogromnym zainteresowaniem śledzili każdy etap pokazów. Była to niezwykle inspirująca lekcja, która na długo pozostanie w ich pamięci.


