Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

"Odblaskowa Szkoła" - podsumowanie konkursu

We wrześniu i październiku w naszej szkole realizowanych było wiele działań w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła”, prowadzonego przez Wojewódzką Komendę Policji w Kielcach.

W ramach udziału w tym ważnym przedsięwzięciu odbyły się różnego rodzaju akcje, wiele ciekawych i atrakcyjnych prelekcji, spotkań, konkursów i imprez m.in. „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” -konkurs plastyczny i wiedzy, „Spotkanie z seniorami” – mieszkającymi w Domu Pomocy Społecznej w Kurozwękach, „Jesteśmy widoczni na drodze” -bezpieczny spacer po Kurozwękach, „Happening”- na ulicach Staszowa”, „Odblaskowy Patrol z Kurozwęk ”- wizyta w przedszkolu”, „Bezpieczna droga do i ze szkoły” -Spotkanie z Policjantem”. Podczas trwania konkursu uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Nauczyciele wpajali uczniom wiedzę i nawyk systematycznego noszenia elementów odblaskowych. W ostatni dzień października szkolni koordynatorzy przedstawili prezentację zawierającą działania podjęte podczas trwania tego konkursu oraz odbyło się wręczenie nagród laureatom w ogólnoszkolnym konkursie plastycznym i konkursie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy! Na zakończenie uroczystości podsumowującej konkurs „Odblaskowa szkoła” wszyscy uczniowie szkoły otrzymali kamizelki i opaski odblaskowe, które z pewnością zwiększą ich bezpieczeństwo na drodze. Składamy serdeczne podziękowania, dla sponsorów wydarzenia!!

W. Orzechowska, K. Basińska

Galeria zdjęć

464420819_571021835444031_2290110463725348487_n FB_IMG_1730305096157 IMG_4187 IMG_4188 IMG_4190 IMG_4191 IMG20241031104738 Messenger_creation_D3C21B4B-F37A-435D-9916-78FEC6165A14
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności