Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Piernikowe wypieki

Zwyczajem świątecznym na Boże Narodzenie stało się przygotowywanie w domach pierników. Nie inaczej stało się w naszym przedszkolu. Najlepszą zabawą było polewanie lukrem, posypywanie kolorowymi groszkami, malowanie cukrowymi pisakami - to była największa frajda!

Przyjemne było dekorowanie pierników a jeszcze przyjemniejsza ich degustacja. Wspaniały zapach unosił się w całym przedszkolu do końca dnia i wprawił nas wszystkich w świąteczny nastrój.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności