Sukces naszych uczniów w kampanii ogólnopolskiej
Miło nam poinformować, iż trzech uczniów naszej szkoły Matylda Kaczmarczyk, Alicja Grabarz i Hubert Grosicki zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Bliżej siebie i innych, z dala od używek".
Wręczenie nagród odbyło się podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Staszowie. Serdecznie gratulujemy!

