Podsumowanie Kampanii edukacyjnej "Formy Ochrony Przyrody" na terenie gminy Staszów
Nasza szkoła i przedszkole wzięło udział w Kampanii edukacyjnej "Formy Ochrony Przyrody" na terenie gminy Staszów. Projekt ten realizowała Gmina Staszów przy dofinansowaniu że środków NFOŚiGW z "Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej" przy realizacji WFOŚiGW w Kielcach.
W konkursie plastycznym "Pomniki Przyrody" wyróżnienie i nagrodę otrzymał Piotr Jagodziński z grupy starszej przedszkola. Przedszkole nasze w konkursie zespołowym również otrzymało wyróżnienie i nagrodę - ogródek meteorologiczny. Gratulujemy przedszkolakom i ich opiekunom. W szkole Jakub Polut otrzymał wyróżnienie i nagrodę za wykonaną fotografię w konkursie "Formy Ochrony Przyrody na terenie gminy Staszów dla klas IV -VIII. Również w tym konkursie zespołowo nasi uczniowie uzyskali wyraźnie i w nagrodę teleskop ze statywem i adapterem.
Gratulujemy wszystkim. Dziękujemy opiekunom. Życzymy wielu sukcesów i tak wspaniałych nagród jak w tym konkursie.
źródło zdjęć w galerii: www.staszow.pl | PK

