"Cyfrowy nauczyciel - szkolenie podnoszące kompetencje cyfrowe nauczycieli szkolonych z obszaru: małopolskie, świętokrzyskie"
Nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w projekcie "Cyfrowy nauczyciel - szkolenie podnoszące kompetencje cyfrowe nauczycieli szkolonych z obszaru: małopolskie, świętokrzyskie" o numerze KPOD.05.08-IW.06-0095/25 realizowanym w ramach Inwestycji C2.1.3: "E-kompetencje" ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
To inicjatywa, której celem jest podniesienie kompetencji cyfrowych 2510 nauczycieli i nauczycielek szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Projekt wspiera rozwój nowoczesnej, bezpiecznej i angażującej edukacji opartej na technologiach cyfrowych, oferując jednocześnie szkołom możliwość uzyskania grantów na zakup nowoczesnych materiałów i wyposażenia dydaktycznego.

