"Staszowskich Dni dla Ziemi"
Delegacja uczniów klasy piątej godnie reprezentowała naszą szkołę podczas "Staszowskich Dni dla Ziemi". W ramach obchodów 500-lecia nadania praw miejskich dla Staszowa uczniowie wzięli udział w wyjątkowej inicjatywie – sadzeniu lasu kieszonkowego. To wydarzenie nie tylko upamiętniło ważny jubileusz miasta, ale również miało na celu promowanie troski o środowisko naturalne.


