Sukces naszej uczennicy w ogólnopolskim konkursie!
Z ogromną dumą informujemy, że Maria Jagodzińska, uczennica klasy V, zdobyła I miejsce w kategorii klas IV–VI w IV Ogólnopolskim Konkursie Promującym Czytanie „CzytaMY” , organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 33 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Ligonia w Katowicach.
Marysia znalazła się w gronie laureatów, co świadczy o jej niezwykłym talencie, wrażliwości i kreatywności. Jej praca literacka została wysoko oceniona przez jury i spotkała się z dużym uznaniem.
Serdecznie gratulujemy Marii tego wspaniałego osiągnięcia i życzymy jej dalszych sukcesów oraz niegasnącej pasji do literatury i nauki!

