Sukces naszych szachistów
23 listopada 2024 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa w Szachach. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Wolczyński, Krzysztof Brzostowicz, Marcel Majchrzyk, Adam Gałązka. Wyniki turnieju:
1 miejsce Antoni Wołczyński
2 miejsce drużynowo A. Wolczyński, K. Brzostowicz, M. Majchrzyk, A. Gałązka
GRATULUJEMY !

