Sukces naszych uczniów w kampaniach ogólnopolskich
Miło nam poinformować, iż dwóch uczniów naszej szkoły Szymon Siacha i Antoni Wołczyński zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Rosnę zdrowo". Wręczenie nagród odbyło się podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Staszowie czytaj więcej >>>
Serdecznie gratulujemy!

