Wielki sukces naszych uczniów w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla klas VII–VIII
Z ogromną dumą informujemy, że Konrad Ptak, Arkadiusz Ptak oraz Tomasz Lis zdobyli II miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla klas VII–VIII!
W zawodach rywalizowały reprezentacje aż 12 szkół z powiatu staszowskiego, a poziom konkursu był niezwykle wysoki. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, umiejętnościami praktycznymi oraz świetną współpracą zespołową. Nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie, osiągając wspaniały wynik i godnie reprezentując naszą szkołę. To efekt ciężkiej pracy, zaangażowania i doskonałego przygotowania.
Serdeczne gratulacje dla Konrada, Arkadiusza i Tomasza oraz ogromne brawa dla opiekunki drużyny — Pani Weroniki Orzechowskiej!

