Wycieczka do Rzeszowa
12 marca 2026 r. uczniowie z klas IV, V, VI oraz VIII Szkoły Podstawowej w Kurozwękach wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do stolicy Podkarpacia!
Naszym głównym punktem programu było Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicz. Interaktywne wystawy pozwoliły nam poczuć się jak prawdziwi odkrywcy i sprawdzić prawa nauki w praktyce. Było mnóstwo zabawy i ciekawych doświadczeń! Na zakończenie dnia udaliśmy się do kina Helios na seans filmu edukacyjnego pt. „Za duży na bajki 3”.
To była nie tylko chwila relaksu, ale też ważna lekcja o dorastaniu i wartościach. Do następnej przygody!

