Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

11 Listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji 13 listopada 2025 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający to wydarzenie. 

Uczniowie z klasy IV przypomnieli najważniejsze fakty historyczne z okresu 123 lat niewoli. Uczeń klasy IV - Mateusz Pikuła i uczennice klasy II - Gabriela Wójcik i Emilia Arendarska, zaśpiewali piosenki patriotyczne. Za przygotowanie uczniów do występu odpowiadały panie: Marta Zajdel i Ewa Cichoń.

Dyrektor szkoły pani Marzanna Tomporowska podziękowała uczniom za występ. Zwróciła uwagę na to, jak ważne jest to święto dla wszystkich Polaków oraz doceniła postawę całej społeczności uczniowskiej, która godnie uczciła Narodowe Święto Niepodległości. Była to bardzo podniosła, a jednocześnie radosna uroczystość.

Galeria zdjęć

IMG_3656 IMG_3660 IMG_3661 IMG_3663 IMG_3665 IMG_3669 IMG_3674 IMG_3678 IMG_3680 IMG_3682 IMG_3683 IMG_3690
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności