Wybory do Samorządu Uczniowskiego
W poniedziałek 29 września 2025r odbyły się w naszej szkole kolejne demokratyczne wybory Samorządu Uczniowskiego.
Uczniowie klas I-VIII oraz nauczyciele oddali swój głos w tajnym głosowaniu wrzucając karty do głosowania z wybranym kandydatem do urny wyborczej.
Wybrano następujących przedstawicieli społeczności szkolnej:
Przewodnicząca: Zuzanna Grabka
Zastępca przewodniczącej: Gabriel Jacak
Sekretarz: Adam Gałązka
Członkowie: Emilia Kamińska, Piotr Wołczyński, Barbara Szymańska, Marcin Gałązka.
Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są panie Aneta Wysocka i Marta Zajdel.

