"Szkoła do hymnu"
Nasz Placówka wzięła udział w kolejnej edycji akcji „Szkoła do hymnu”. W piątek, 7 listopada, o symbolicznej godzinie 11:11 wychowankowie przedszkola, uczniowie, nauczyciele i pracownicy placówki wspólnie odśpiewali „Mazurek Dąbrowskiego”.
To już kolejna odsłona inicjatywy, która na stałe wpisała się w obchody Narodowego Święta Niepodległości. Akcja ma na celu wspólne, symboliczne uczczenie 11 listopada oraz wzmacnianie poczucia wspólnoty wśród uczniów, nauczycieli i Polaków mieszkających poza krajem.

