Dzień Wiosny
21 marca nasza społeczność szkolna ciekawie i aktywnie spędziła pierwszy dzień wiosny. Słoneczna aura dodawała uroku temu wyjątkowemu dniu w kalendarzu uczniowskim.
Do naszej placówki przybyli uczniowie klas V- VIII wraz z opiekunami z PSP w Mostkach, którzy wybrali się do nas na rowerach. Humory wszystkim dopisywały dopingując naszych uczniów w pokazie mody wiosennej. Aby zintegrować cały zespół uczniowski, uczennice klasy VII: Martyna Fit i Zuzanna Grabka, rozpoczęły wspólne świętowanie tańcami: belgijką, makareną i kowbojką. Kolejna atrakcja to stacje zadaniowe, w których poszczególne zespoły klasowe pod bacznym okiem swoich kolegów i koleżanek, wykonywali powierzone im działania. Można było wykonać bransoletkę z koralików, pograć w gry planszowe, rozegrać mecz piłki nożnej oraz sprawdzić swoje umiejętności w grze „ sweet pong”.
To był dzień pełen wrażeń i nowych znajomości.


