Nasi uczniowie nagrodzeni w konkursach plastycznych
Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Staszowie uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami oraz Panią Dyrektor Marzanną Tomporowską wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu, które było doskonałą okazją do uroczystego odebrania nagród zdobytych w konkursach plastycznych.
W konkursie na najciekawszą kartę świąteczną promującą życie wolne od uzależnień:
II miejsce – Piotr Wołczyński
III miejsce – Lena Tutak
Dużymi sukcesami zakończył się również konkurs plastyczny „Staszów wczoraj, dziś i jutro”, w którym:
II miejsce zdobył Piotr Wołczyński,
III miejsce – Mikołaj Gruszczyński,
Wyróżnienie otrzymała Barbara Szymańska.
Zdobyte nagrody są dowodem ogromnego talentu, kreatywności oraz zaangażowania naszych uczniów. Nagrody wręczali Burmistrz Miasta i Gminy Staszów oraz Zastępca Burmistrza, dr Ewa Kondek. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły.
Życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!

