Nasze przedszkole w konkursie „Moja Pisanka 2025”
W tym roku nasze przedszkole wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Moja Pisanka 2025”, zorganizowanym przez Staszowski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Staszów. Celem przedsięwzięcia było promowanie tradycji wielkanocnych oraz zachęcanie dzieci i młodzieży do poznawania różnorodnych technik zdobienia pisanek. Wychowankowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością, a ich prace można było podziwiać 13 kwietnia podczas kiermaszu wielkanocnego w Staszowie.
Z radością informujemy, że dwoje naszych przedszkolaków – Róża Banaszewska i Jaś Kruzel – otrzymało wyróżnienie w konkursie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów artystycznych!
Marzena Lech, Aneta Pitek



