"Odważ się być zdrowym" - konkurs plastyczny
W Szkole Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Smerdynie odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom wyróżnionym w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Odważ się być zdrowym".
Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z naszej szkoły Sandra Podsiedlik, Hubert Grosicki i Barbara Szymańskia.
Opiekunem konkursu była pani Weronika Orzechowska
Serdecznie gratulujemy. Brawo !!!

