Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Szerzenie dobra - "Dzień Ziemi"

Dziś kolejny wyjątkowy dzień naszej szkolnej inicjatywy! Wzięliśmy udział w akcji „Dzień Ziemi”, w ramach której wspólnie posprzątaliśmy teren wokół szkoły oraz pobliskie przestrzenie publiczne.

Dzięki zaangażowaniu uczniów pokazaliśmy, że troska o środowisko zaczyna się od najbliższego otoczenia. To nie tylko lekcja ekologii, ale także odpowiedzialności i wspólnotowego działania. Po zakończeniu prac porządkowych przyszedł czas na chwilę relaksu i wspólne świętowanie. Podczas „Wiosennej integracji” cała społeczność szkolna mogła spotkać się przy grillu, ciesząc się piękną pogodą, pysznym jedzeniem i dobrym towarzystwem.

To był wspaniały czas budowania więzi, rozmów i uśmiechu. Z całego serca dziękujemy za ogromne wsparcie przy organizacji grilla: Pani Monice i Panu Dawidowi Fit oraz Pani Barbarze Kluszczyńskiej – bez Was ten dzień nie byłby tak wyjątkowy! 

OIP OIP_(1) 

Galeria zdjęć

27af67f1-bd4f-48f5-810e-7f98d50cd76b 87c34144-bcd0-49d7-bb08-117d90e33dda 274fcf2a-4afe-4a49-9af5-c990aeadfb3a e7390704-def8-4942-8e65-acd7da72837b
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności