WIZYTA DUSZPASTERSKA
15 stycznia 2025 roku w naszej szkole miała miejsce wizyta duszpasterska, którą złożył ksiądz proboszcz Andrzej Bąk. Udzielił on błogosławieństwa wszystkim przedszkolakom, uczniom, nauczycielom i pracownikom placówki.
Spotkaniu towarzyszyła wspólna modlitwa i śpiewanie kolęd przygotowanych przez uczniów klas I - III. Upamiętnieniem wizyty było wręczenie obrazków przedszkolakom.

