Mali Mistrzowie
Uczniowie klas 1-3 Publicznej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Kurozwękach osiągnęli nowe sprawności sportowe przez udział w Ogólnopolskim Programie Mały Mistrz, który realizowany był w okresie od września do grudnia 2024 r. Zajęcia prowadzone były przez nauczyciela wychowania fizycznego Pana Zbigniewa Gajka w obecności przeszkolonych nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej pan Lucyny Grosickiej, Małgorzaty Adydan i Marty Kosik. Udział w programie wzbogacili dodatkowo wyposażenie szkoły w sprzęt sportowy. Program finansowany był przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a realizowany przez Szkolny Związek Sportowy. Uczniowie otrzymali dyplomy Małego Mistrza oraz legitymacje z potwierdzeniem uzyskanych sprawności.

