Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Zakończenie inicjatywy „Szerzenie dobra” – wspólna zabawa z najmłodszymi

Z radością i uśmiechem na twarzach zakończyliśmy naszą inicjatywę „Szerzenie dobra”, która dostarczyła najmłodszym niezapomnianych chwil pełnych zabawy!

Dzieci z oddziału przedszkolnego miały okazję wziąć udział w wesołych zabawach, które poprowadzili nasi starsi uczniowie-wolontariusze. To było spotkanie pełne radości, śmiechu i pozytywnej energii, które na długo pozostanie w sercach wszystkich uczestników.   Inicjatywa „Szerzenie dobra” została zrealizowana dzięki wsparciu z Mini Grantów Wolontariackich oraz środków pozyskanych z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Dzięki tej współpracy udało nam się stworzyć przestrzeń, w której dobro, zaangażowanie i wspólna zabawa były najważniejsze.  

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tego pięknego projektu i z niecierpliwością czekamy na kolejne działania, które pozwolą nam szerzyć dobro w naszej społeczności!

OIP OIP_(1) 

Galeria zdjęć

0fda066d-f15f-4f49-8846-02eab07c70c5 71c087b4-2bbc-405a-90d2-e07b8518e572 982ac0e3-5280-49e1-bd78-e22188e2bb9c cb9d93af-ab2a-41f3-80b0-08f88115cf33
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności