Sukces naszych uczniów w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Mamy to!
Nasi uczniowie: Sandra Podsiedlik, Konrad Ptak i Arkadiusz Ptak zdobyli I miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla klas VII–VIII!
Pokonali reprezentacje aż 11 szkół z powiatu staszowskiego, a poziom rywalizacji był niezwykle wysoki. Nasi uczniowie wykazali się znakomitą wiedzą, umiejętnościami praktycznymi oraz świetną współpracą zespołową. Dzięki temu sukcesowi będą mieli zaszczyt reprezentować nasz powiat na etapie wojewódzkim!
Gratulacje dla uczniów i ogromne brawa dla opiekunki — Pani Weroniki Orzechowskiej! Trzymamy kciuki za kolejny etap

