Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”

W dniach 13–14 marca 2026 r. nasi uczniowie – wolontariusze wzięli udział w XXVIII Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności „Tak. Pomagam!”.

Dzięki ich zaangażowaniu, życzliwości oraz otwartym sercom udało się przeprowadzić piękną akcję pomocy dla osób potrzebujących. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom naszej szkoły za poświęcony czas, energię i chęć niesienia pomocy innym. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Szczególne podziękowania kierujemy do pana Łukasza Sadowskiego – właściciela sklepu, za życzliwość oraz umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Razem możemy więcej !

Galeria zdjęć

0ca58202-09f7-428d-bf25-c448d11cf9e1 1d7d9e16-6c0e-4e49-a502-2acb5c7a7c2e 594b5446-3bd3-4cc2-b07c-4d12e68e4326
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności