WIZYTA DUSZPASTERSKA
2 lutego 2026 roku w naszej szkole miała miejsce wizyta duszpasterska, którą złożył ksiądz proboszcz Andrzej Bąk. Udzielił on błogosławieństwa wszystkim przedszkolakom, uczniom, nauczycielom i pracownikom placówki.
Spotkaniu towarzyszyła wspólna modlitwa i śpiewanie kolęd. Upamiętnieniem wizyty było wręczenie obrazków religijnych świętych i błogosławionych.

