Wyjazd na lodowisko do Stopnicy
Za nami świetny wyjazd na lodowisko do Stopnicy! W wyprawie wzięło udział 43 uczniów oraz 5 opiekunów. Było mnóstwo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy na lodzie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super atmosferę, a opiekunom za czuwanie nad bezpieczeństwem. Takie wyjazdy to idealny sposób na aktywne spędzanie czasu i integrację!
Do zobaczenia na kolejnych wycieczkach!


