Biwak harcerski pod hasłem: Jak się żyło, gdy internetu nie było.
W dniach 28-29.01.2025 r. harcerze 17 Kurozwęckiej Drużyny Harcerskiej z klasy piątej i szóstej uczestniczyli w biwaku, w naszej szkole. Biwak odbył się pod hasłem: Jak się żyło, gdy internetu nie było.
Uczestnicy brali udział w zajęciach z pierwszej pomocy, wysłuchali lekcji historii na temat "Lata osiemdziesiąte, dziewięćdziesiąte XX wielu w Polsce", po której przystąpili do quizu historycznego. Po pysznym obiedzie, który harcerze przygotowali samodzielnie, patrole udały się na wykonanie zadania terenowego. Popołudnie i wieczór również obfitowały w wiele atrakcji, odbyła się gra na terenie szkoły, konkurs piosenek, młodzież poznała również gry i zabawy z dawnych lat.
Atmosfera i zabawa podczas biwaku była wspaniała. Dziękujemy drużynie harcerskiej z Szydłowa pod opieką dh. Wiesławy Grabki za obecność i wspólnie spędzony czas.


