Ferie 2025 - wyjazd na lodowisko
21 stycznia 2025 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką pań: Marzanny Tomporowskiej, Anety Wysockiej, Agaty Szymańskiej, Joanny Adydan i Katarzyny Basińskiej udali się na lodowisko do "Centrum Sportowego i Rekreacyjnego Stadion" w Kielcach, by aktywnie rozpocząć pierwszy tydzień feryjnego wypoczynku.
Po doskonałej zabawie na lodzie wszyscy uczestnicy chętnie skorzystali z poczęstunku w McDonald's. Zmęczeni, ale w dobrych humorach wróciliśmy do Kurozwęk.


