Serdecznie dziękujemy całej Społeczności szkolnej i przedszkolnej za ogromne zaangażowanie oraz okazane serce.
Podczas szkolnego kiermaszu na rzecz WOŚP udało się nam wspólnie zebrać kwotę 2 830,38 zł!
To wspaniały dowód na to, że razem możemy naprawdę wiele. Pamiętajmy – dobro zawsze wraca!