Piernikowe wypieki
Zwyczajem świątecznym na Boże Narodzenie stało się przygotowywanie w domach pierników. Nie inaczej stało się w naszym przedszkolu. Najlepszą zabawą było polewanie lukrem, posypywanie kolorowymi groszkami, malowanie cukrowymi pisakami - to była największa frajda!
Przyjemne było dekorowanie pierników a jeszcze przyjemniejsza ich degustacja. Wspaniały zapach unosił się w całym przedszkolu do końca dnia i wprawił nas wszystkich w świąteczny nastrój.


