Marsz Godności
5 maja nasza 17 Kurozwęcka Drużyna Harcerska wzięła udział w Marszu Godności z okazji Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Wydarzenie miało na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na potrzeby i prawa osób z niepełnosprawnościami oraz okazanie im wsparcia i solidarności.
Udział w Marszu był dla drużyny ważnym doświadczeniem, uczącym empatii, tolerancji i odpowiedzialności za innych.


