Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Miś Staś i przyjaciele”
Dnia 06.05.2025 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Miś Staś i przyjaciele”, zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Staszowie.
Konkurs polegał na wykonaniu ilustracji do książki Anety Lejwody-Zielińskiej pt. „Miś Staś i przyjaciele”. Wydarzenie objęte było patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Staszów oraz samej autorki książki – pani Anety Lejwody-Zielińskiej. Miło nam poinformować, że wyróżnienie w konkursie zdobyła Julia Chojna z przedszkola, której opiekunem była wychowawczyni p. Anety Pitek oraz Elżbieta Giuliano ze szkoły pod opieką p. Weroniki Orzechowskiej.
To ogromne wyróżnienie i powód do dumy dla całej społeczności przedszkolnej i szkolnej. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym oraz wszystkim dzieciom, które wzięły udział w tym konkursie.

