Zbiórka Żywności „Tak. Pomagam!”
W dniach 13–14 marca 2026 r. nasi uczniowie – wolontariusze wzięli udział w XXVIII Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności „Tak. Pomagam!”.
Dzięki ich zaangażowaniu, życzliwości oraz otwartym sercom udało się przeprowadzić piękną akcję pomocy dla osób potrzebujących. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom naszej szkoły za poświęcony czas, energię i chęć niesienia pomocy innym. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Szczególne podziękowania kierujemy do pana Łukasza Sadowskiego – właściciela sklepu, za życzliwość oraz umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Razem możemy więcej !

