Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Uczniowie naszej szkoły wśród laureatów konkursu fotograficznego

W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Staszowie został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs fotograficzny pod hasłem „Piękno Staszowa zatrzymane w obiektywie”, zorganizowany z okazji 500-lecia nadania praw miejskich Staszowowi. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Staszów, dr Leszek Kopeć.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Staszów. Zadaniem uczestników było wykonanie maksymalnie trzech fotografii ukazujących uroki Staszowa – jego architekturę, krajobrazy oraz miejsca, które podkreślają wyjątkowy charakter miasta.

Z dumą informujemy, że I miejsce zdobył Marcin Gałązka, którego prace wyróżniły się wyjątkową estetyką i trafnym ujęciem tematu konkursu. Wyróżnienia otrzymali także uczniowie: Adam Gałązka oraz Maja Gałązka, docenieni za kreatywność, wrażliwość artystyczną oraz umiejętność dostrzeżenia piękna w codziennych przestrzeniach miasta. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy im dalszych sukcesów oraz rozwijania fotograficznej pasji!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności