Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego i Przedszkol

Wyjazd na lodowisko do Stopnicy

Za nami świetny wyjazd na lodowisko do Stopnicy! W wyprawie wzięło udział 43 uczniów oraz 5 opiekunów. Było mnóstwo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy na lodzie.   

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super atmosferę, a opiekunom za czuwanie nad bezpieczeństwem. Takie wyjazdy to idealny sposób na aktywne spędzanie czasu i integrację!  

Do zobaczenia na kolejnych wycieczkach!

galeria_przycisk1-0-195x100-0-131x67 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności