Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości
11 Listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji 13 listopada 2025 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający to wydarzenie.
Uczniowie z klasy IV przypomnieli najważniejsze fakty historyczne z okresu 123 lat niewoli. Uczeń klasy IV - Mateusz Pikuła i uczennice klasy II - Gabriela Wójcik i Emilia Arendarska, zaśpiewali piosenki patriotyczne. Za przygotowanie uczniów do występu odpowiadały panie: Marta Zajdel i Ewa Cichoń.
Dyrektor szkoły pani Marzanna Tomporowska podziękowała uczniom za występ. Zwróciła uwagę na to, jak ważne jest to święto dla wszystkich Polaków oraz doceniła postawę całej społeczności uczniowskiej, która godnie uczciła Narodowe Święto Niepodległości. Była to bardzo podniosła, a jednocześnie radosna uroczystość.

